בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

מיכל הדר

קידמתי אתרים לעסקים רבים שהגיעו מרשת שילובים. מוזמנים לקרוא על העבודה שלי בקידום אתרים: www.netarget.co.il

(11:48 @ 25-07-2013)

 • לדעתי נוכחות הורית חשובה מאוד, באתר נוני קראתי מאמרים רבים על הורות ואיך להתנהג מול הילדים בסיטואציות רבות. כן, סבורני שיש להגביל את פרטיות הילד בגילאים בהם הוא יכול להחשף לחומר שאינו תואם את הערכים שעליהם אנו מחכנים אותו.
 • - נכחתי בהרצאתו של בחור צעיר בנושא קידום אתרים מקצועי, בדגש על הוראה מקוונת בעידן החדש. אני מוכרחה לציין כי למדתי דבר או שניים לגבי שיווק מקוון ברשת האינטרנט. מעבר להבנת הצורך, הבנתי את ההכרח עבורנו כמורים להכיר את המדיה הדיגיטלית מקרוב על מנת...
  תגובות
  • יורם אורעד 13:57 @ 02-11-2013

   שלום מיכל

   שלובים היא רשת חברתית המיועדת לאנשי חינוך. לא ברור לי איך התיאור שלך כאן מסתדר עם זה . התיאור נראה לי קשור באופן מאד בולט לפרסום ושיווק מסחרי אך לא לחינוך. הקישור המסתתר מאחורי המלים "קידום אתרים מקצועי" מוביל פשוט לאתר לקידום אתרים. לא מקובל עלי שתעשי פרסום מסחרי ברשת חברתית המיועדת לחינוך.

   בברכה

   יורם

 • מיכל הדר הוסיף/ה תגובה לקישור קידום אתרים לעסקים 12:38 @ 25-07-2013
  שלום יורם, אני יודעת שאתה חושב שהחינוך המסורתי הוא הדבר הכי טוב שקרה לילדינו, אך אני חולקת עליך והחינוך להבנת האינטרנט ובתוכו מקצוע קידום אתרים, וכן קידום אישי עבור מורים באמצעות האינטרנט חשוב לא פחות. ממליצה לך לעשות חשיבה מחודשת ולהבין כי העולם...
 • מיכל הדר הוסיף/ה קישור קידום אתרים לעסקים 11:53 @ 25-07-2013
  - אני בעלת ניסיון של מעל ל11 שנים בתחום השיווק באינטרנט בכלל ובתחום קידום אתרים בפרט. קידמתי מאות אתרים להצלחה, והגדלת מחזור מכירות, התייעלות כלכלית ורווחים.
  תגובות
  • יורם אורעד 12:23 @ 25-07-2013

   שלום מיכל

   אתר זה, כפי שאת בוודאי מבינה, נועד למורים ולאנשי חינוך בכלל, ולא לשיווק כזה או אחר של אתרים. המלים שכתבת וכן הקישור עצמו, שבדקתי אותו, אינם קשורים לחינוך ולאנשי חינוך. לכן, אבקשך להוריד את הפריט הנוכחי ולא לכתוב להבא בעניינים שאינם קשורים לתחום החינוך.

   בברכה ובתודה מראש

   יורם

  • מיכל הדר 12:38 @ 25-07-2013

   שלום יורם,

   אני יודעת שאתה חושב שהחינוך המסורתי הוא הדבר הכי טוב שקרה לילדינו, אך אני חולקת עליך והחינוך להבנת האינטרנט ובתוכו מקצוע קידום אתרים, וכן קידום אישי עבור מורים באמצעות האינטרנט חשוב לא פחות.

   ממליצה לך לעשות חשיבה מחודשת ולהבין כי העולם מתקדם לכיוונים שכדאי לפתוח את הראש אליהם. 

    

   אשמח להסביר יותר בהודעה פרטית במידה ותמצא לנכון.

   קידמתי מורים רבים להצלחה במתחם הוירטואלי, קידום אשר תרם להצלחתם וקידומם האישי. 

    

   בברכה,

   מיכל.

    

  • יורם אורעד 12:54 @ 25-07-2013

   ממש לא ברור לי כיצד הסקת מדברי שאני חושב שהחינוך המסורתי הוא הדבר הטוב ביותר (ודרך אגב - זו ממש אינה דעתי). מכל מקום לא זאת הסוגיה העומדת לדיון. מה שעומד כאן לדיון הוא עניין אחר לגמרי - האם הפריט קשור לחינוך או לא? עד כמה שאני יכול לשפוט אין כל קשר בינו לבין חינוך. אילו היית כותבת למשל משהו על חינוך באמצעות קידום אתרים או על הדרך בה צריך לשנות את החינוך של ילדינו לאור התפתחות האינטרנט, או על בעייתיות הלמידה המסורתית ולמה יש לחנך אך ורק בשיטות חדשניות, לא הייתי אומר דבר אבל בפריט שלך וגם בקישור המופיע בו אין דבר וחצי דבר על חינוך. אני מקווה שאת מבינה זאת. 

   ודרך אגב, אין שום צורך בשום הודעה פרטית. דווקא הייתי מעדיף שהדיון על כך יתנהל אל מול כל חברי הרשת (וגם אלו שלא).

    

 • מאת מיכל הדר 11:48 @ 25-07-2013
  קידמתי אתרים לעסקים רבים שהגיעו מרשת שילובים. מוזמנים לקרוא על העבודה שלי בקידום אתרים: www.netarget.co.il
 • היתרון של קידום אתרים במנוע החיפוש גוגל

  מאת מיכל הדר 12:06 @ 02-11-2013 תגובות (1)

  קטגוריות: הוראה מקוונת

  www.avibuzaglo.co.il - נכחתי בהרצאתו של בחור צעיר בנושא קידום אתרים מקצועי, בדגש על הוראה מקוונת בעידן החדש. אני מוכרחה לציין כי למדתי דבר או שניים לגבי שיווק מקוון ברשת האינטרנט. מעבר להבנת הצורך, הבנתי את ההכרח עבורנו כמורים להכיר את המדיה הדיגיטלית מקרוב על מנת...
 • קידום אתרים לעסקים

  netarget.tumblr.com - אני בעלת ניסיון של מעל ל11 שנים בתחום השיווק באינטרנט בכלל ובתחום קידום אתרים בפרט. קידמתי מאות אתרים להצלחה, והגדלת מחזור מכירות, התייעלות כלכלית ורווחים.
קישורים נוספים
טרם נוספו מאמרונים בבלוג זה

הקבוצות שלי

קבוצות נוספות