בשלובים: 2987 חברי רשת, 1 עכשיו ברשת, 204.קבוצות

אופניים מתקפלים: שינויים

68 צפיות
עדכון אחרון 22:01 @ 04-12-2017 על ידי רוית

מהם אופניים מתקפלים? מה חשוב לבדוק לפני רכישת האופניים? מהם היתרונות של מנוע המתחבר לגלגל האחורי של האופניים? שאלות אילו הפכו בשנים האחרונות למנת חלקן של רוכבים רבים ועליהן ננסה לענות.

הנסיעה באופניים הפכה בעשור האחרון לבחירה פופולארית בקרב רבים. האופניים הופכים את הניידות לפשוטה, מהירה, חסכונית ויעילה במיוחד בתוך העיר. לנסיעה יתרונות רבים אך כאשר האופניים אינם בשימוש יש לדאוג להם ולאחסן אותם בצורה הנוחה ביותר למשתמש ותוך שמירה שעליהם לטווח הארוך.

שימוש באופניים מתקפלים

אופניים חשמליים מתקפלים הם אופניים לכל דבר, אך הם מביאים יתרון כאשר יש לאחסן אותם. פעולת הקיפול נעשית בקלות והיא הופכת את הרמתם או את האחסון שלהם לפשוט וקל. אם יש לך דירה קטנה אשר כל חלק בה חשוב לך ואם יש לך צורך לשלב בין רכיבה לבין נסיעה בתחבורה ציבורית, פתרון הקיפול הוא בשבילך.

גם במקרה של אופניים אשר מתקפלים יש להבחין בין הדגמים השונים הקיימים והמטרה שלך צריכה להיות רכישה של האופניים שיענו על הצרכים שלך, בהתאם לאופי הרכיבות, המרחק בכל נסיעה ואפילו לטעם האסתטי שלך.

מה עליך לבדוק לפני רכישת אופניים מתקפלים?

עלייך לבדוק באופן כללי כי הרכישה אכן תתאים לצרכים שלך. לשם כך, יש לבחון מה גודל האופניים בפתיחה ובקיפול, לבדוק את איכות השלדה ולוודא כי הם נוחים לנשיאה (פעמים רבות יש לשאת אותם במדרגות, לתוך רכב ועוד).

כמו כן, אופניים מתקפלים יכולים להיות גם חשמליים והיום עומד לרשותך מנגנון הנעה משולב גלגל אחורי. מנגנון זה מאפשר לך ליהנות מכל העולמות ולנסוע בנוחות, במינימום מאמץ ובלי לדאוג למנוע.

יתרונותיו של מנוע המתחבר לגלגל האחורי

רוב האופניים החשמליים מגיעים עם סוללה אשר מומלץ להסירה בעת אחסון האופניים ובמיוחד אם הם מאוחסנים בשטח חיצוני. הסיבות לכך הן החשש מגניבת המנוע וצורך לשמור עליו. היום, ישנם אופניים חשמליים אשר המנוע שלהם מחובר לגלגל האחורי.

אופניים אילו נראים רגילים לחלוטין, אך מנגנון ההנעה שלהם מתוחכם ומביא את שיא הטכנולוגיה לנסיעה היום יומית. באפשרותך לשלוט במנוע דרך האפליקציה או בשימוש רגיל כשהמנוע יגיב לתנועה שלך ויטען גם בסיבוב הדוושות אחורה.

אופניים מסוג זה הם אסתטיים, מביאים ביצועים טובים ויוצרים חווית רכיבה מהנה. אופניים מתקפלים חשמליים יתקפלו ללא כל מאמץ ותוך שניות אחדות, הן מאפשרות לך לנסוע למרחקים ארוכים וקלות לנשיאה בעת הצורך.

לסיכום

אופניים מתקפלים נותנים מענה לרכיבה פשוטה, מהנה ואחסון קל ונוח. האופניים יכולים להגיע עם מנגנון חשמלי המשולב בגלגל אחורי ובכך לחסוך את הצורך להסתובב עם סוללה ולנתק אותה בכל קשירה של האופניים. כמו כן, האופניים מגיעים בעיצוב יפיפה המתאים לרכיבה בעיר והן נוחות לקיפול לצורך נשיאה והעלאה לתחבורה ציבורית ולביתך.

היסטוריה