בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

קידום אתרים לעסקים

611 צפיות
 • ציבורי
netarget.tumblr.com

אני בעלת ניסיון של מעל ל11 שנים בתחום השיווק באינטרנט בכלל ובתחום קידום אתרים בפרט. קידמתי מאות אתרים להצלחה, והגדלת מחזור מכירות, התייעלות כלכלית ורווחים.

תגובות

 • יורם אורעד 12:23 @ 25-07-2013

  שלום מיכל

  אתר זה, כפי שאת בוודאי מבינה, נועד למורים ולאנשי חינוך בכלל, ולא לשיווק כזה או אחר של אתרים. המלים שכתבת וכן הקישור עצמו, שבדקתי אותו, אינם קשורים לחינוך ולאנשי חינוך. לכן, אבקשך להוריד את הפריט הנוכחי ולא לכתוב להבא בעניינים שאינם קשורים לתחום החינוך.

  בברכה ובתודה מראש

  יורם

 • מיכל הדר 12:38 @ 25-07-2013

  שלום יורם,

  אני יודעת שאתה חושב שהחינוך המסורתי הוא הדבר הכי טוב שקרה לילדינו, אך אני חולקת עליך והחינוך להבנת האינטרנט ובתוכו מקצוע קידום אתרים, וכן קידום אישי עבור מורים באמצעות האינטרנט חשוב לא פחות.

  ממליצה לך לעשות חשיבה מחודשת ולהבין כי העולם מתקדם לכיוונים שכדאי לפתוח את הראש אליהם. 

   

  אשמח להסביר יותר בהודעה פרטית במידה ותמצא לנכון.

  קידמתי מורים רבים להצלחה במתחם הוירטואלי, קידום אשר תרם להצלחתם וקידומם האישי. 

   

  בברכה,

  מיכל.

   

 • יורם אורעד 12:54 @ 25-07-2013

  ממש לא ברור לי כיצד הסקת מדברי שאני חושב שהחינוך המסורתי הוא הדבר הטוב ביותר (ודרך אגב - זו ממש אינה דעתי). מכל מקום לא זאת הסוגיה העומדת לדיון. מה שעומד כאן לדיון הוא עניין אחר לגמרי - האם הפריט קשור לחינוך או לא? עד כמה שאני יכול לשפוט אין כל קשר בינו לבין חינוך. אילו היית כותבת למשל משהו על חינוך באמצעות קידום אתרים או על הדרך בה צריך לשנות את החינוך של ילדינו לאור התפתחות האינטרנט, או על בעייתיות הלמידה המסורתית ולמה יש לחנך אך ורק בשיטות חדשניות, לא הייתי אומר דבר אבל בפריט שלך וגם בקישור המופיע בו אין דבר וחצי דבר על חינוך. אני מקווה שאת מבינה זאת. 

  ודרך אגב, אין שום צורך בשום הודעה פרטית. דווקא הייתי מעדיף שהדיון על כך יתנהל אל מול כל חברי הרשת (וגם אלו שלא).