בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

חשוב לדעת שימושים מומלצים למדפי מתכת

74 צפיות
  • ציבורי
מאת ארד שופ 15:36 @ 27-11-2018

קטגוריות: מדעים

חשוב לדעת שימושים מומלצים למדפי מתכת

עמידות וחוזק של המדפים בעיצובים נהדרים  

למדפי מתכת למחסן יש למעשה הכול. הם חזקים מאוד כך ששום דבר לא מזיז להם ותוכלו להעמיס עליהם משקל רב בלי דאגות, ואפילו כמה מאות קילוגרמים. הם יהיו עמידים לאורך שנים רבות ואם בחרתם מדפים איכותיים גם קורוזיה לא אמורה לעניין אתכם או להדאיג אתכם בשום שלב, גם לא בקיץ הלח והבלתי נסבל בישראל. יכול להיות שמשהו חד ישרוט אותם אך הם המדפים הכי פחות פגיעים מבין כל שאר האפשרויות ואפילו חבטה יחסית חזקה לא תערער אותם ותפיל אותם. למה הם יכולים לשמש?

כמה דברים שחשוב לדעת: שימושים מומלצים למדפי מתכת

  • כדאי לנצל את זה שהמדפים למחסן שלכם חזקים במיוחד וכך תוכלו לאחסן בהם חפצים כבדים מאוד. כך תוכלו לאחסן בהם גם ציוד עבודה שאתם בוודאי לא משתמשים בו באופן קבוע במידה וזו לא העבודה שלכם, כמו למשל מברגות או מקדחות ואפילו מכסחת דשא במדפים התחתונים כך שיישאר לכם מקום במרכז המחסן. כמובן שאפשרויות האחסון תלויות בעומק המדפים אך בכל מקרה משקל כבד יכול להיות עליהם בלי בעיה.
  • ניתן לאחסן מוצרי מזון ושישמשו במעין מזווה. בכל מקרה בקבוק שמן נגמר רק כל חודש פחות או יותר ואין סיבה שמוצרים גורים כמו קמח, סוכר ומלח לא יהיו במחסן ושתיקחו אותם רק כשאתם צריכים. כבר יש לכם שטח אחסון גדול מאוד בבית, למה שלא תיהנו ממנו וששום דבר לא ייחסר?         

אחסון צעצועים ובגדים

אנשים רבים לא מבינים עד כמה מדפים יכולים להיות שימושיים ובוודאי לא מדפי מתכת שהם היעילים ביותר שיש. תוכלו לאחסן את הצעצועים של התינוקות שלכם ולהשתמש בהם שוב כשאתם מוצאים להם קונה, או כשיהיה לכם עוד תינוק. ניתן לאחסן גם בגדים במקום שיהיו בארון ויחכו עד לעונה המתאימה וכך תקבלו שטחי אחסון נגישים יותר בתוך הבית כשאלו יעברו למחסן.

ארד שופ

אנו חברה המתעסקת בפתרונות שינוע ואחסון