בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

התקנת מדפים למחסן בעצמך

72 צפיות
  • ציבורי
מאת ארד שופ 10:31 @ 07-10-2018

קטגוריות: בתי ספר, טכנולוגיה

התקנת מדפים למחסן בעצמך

טיפים להתקנת מדפים למחסן בעצמך

 

רוצה לנצל טוב יותר את חלל החוץ בגינה או בחצר? כדאי שתדע איך להתקין מדפים למחסן. קודם כל, יש לקחת בחשבון שלא כל המדפים מיועדים למחסנים. רק מדפים שמסוגלים לשמור על עמידות ויציבות בתוך חלל פנים סגור יכולים לשרת את הצרכים של הלקוח בטווח הקצר והארוך. מדפים כאלה מיוצרים בדרך כלל ממתכת, נירוסטה או פיברגלס ולא מעץ שצריך לנשום ולהיות חשוף לאוויר הפתוח.

שנית, רצוי למדוד בצורה מדויקת את חלל הפנים של המחסן. מטרת המדידה היא לאפשר מצד אחד גישה נוחה למדפים, אך מצד שני למנוע עומס מיותר.

כך תתקין מדף במחסן מבלי לפגוע בעצמך

אחרי שתשיג מדפים למחסן במידות הנכונות, תוכל להשתמש בטיפים הבאים לטובת התקנה בטיחותית:

א. ברגים ודיבלים – חשוב להשתמש במקדחה כדי לקדוח חור מתאים בקיר של המחסן ולאחר מכן בפטיש על מנת להחדיר לתוכו את הבורג. יש להשתמש רק בבורג ייעודי שמסוגל להחזיק את משקל המדף יחד עם הציוד, ובדיבל בגודל המתאים.

ב. איזון בעזרת פלס – הקפד על התקנה יציבה וישרה של המדף. במידה ואינך בטוח האם המדף יציב מספיק, השתמש בפלס. תוכל לרכוש פלס במיוחד עבור התקנת המדפים ולאחר מכן לנצל אותו גם למטלות בית אחרות.

ג. בדיקת עומסים – אל תעמיס על המחסן ציוד יקר ערך לפני שתבצע בדיקה יסודית. מקם את המדפים במרחק מסוים אחד מהשני, בדוק שהם נשארים מחוברים לקיר גם אחרי הוספת מעט ציוד וקרא היטב את הוראות היצרן מבחינת המשקל הכללי המותר.

כמו כן, יש להתחשב בסוג הציוד שעומד להיות מאוחסן על גבי המדפים ולהביא בחשבון ארונות, שידות או פתרונות אחסון אחרים שיכולים להפחית מהעומס הצפוי.

ארד שופ

אנו חברה המתעסקת בפתרונות שינוע ואחסון