בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

השכרת מכשירי קשר

83 צפיות
 • ציבורי
מאת סרגיי בלסקי 19:34 @ 01-09-2018 תגובות (2)

קטגוריות: טכנולוגיה

השכרת מכשירי קשר

באילו מצבים כדאי להשכיר מכשירי קשר ומה היתרונות שלהם על פני מכשירים סלולריים?

כיום כאשר רוב האנשים מסתובבים עם סמארטפונים מתקדמים, נדמה לעתים כי אין צורך במכשירי קשר, אך בפועל המצב הוא הפוך. ישנם מקרים בהם למכשירי קשר יש יתרונות על פני מכשירים סלולריים וכדאי לדעת שיש אפשרות לשכור מכשירים כאלו במידת הצורך.

מה היתרונות של השכרת מכשירי קשר ?

היתרון הראשון זה כמובן המחיר. מחירי השכרה של מכשירי קשר נעים בין 20-100 ₪ ואין ספק שמדובר במחיר נמוך וחסכוני. אולם החיסכון הוא לא רק מחיר הקנייה לעומת מחיר ההשכרה, אלא גם עלויות השימוש. במכשירי קשר אין עלות נפרדת לכל שיחה לפי זמן אוויר, ואפשר להשתמש במכשירים ללא הגבלה, בניגוד למכשירים סלולריים רבים. היתרון השני זו האפשרות להשתמש במכשירים בכל מקום, בניגוד למכשירים סלולריים שלגביהם טווח הקליטה משתנה ממקום למקום ויש גם מקומות ללא קליטה כלל.

היתרון השלישי הוא שמכשירי קשר עמידים ביחס לסמארטפונים, ואתם לא צריכים לדאוג שהם יהרסו בקלות. זה לא אומר שאפשר לזרוק אותם על הרצפה או לשפוך עליהם מים, אבל הם בהחלט לא עדינים כמו פלאפונים ומכשירים אחרים.

היתרון הרביעי היא שיש מצבים בהם אין צורך במכשירים סלולריים ולהיפך, הם אפילו מהווים מטרד. כשנמצאים בסיטואציה בה לא רוצים ששיחות רבות יפריעו ומעוניינים לקיים תקשורת קצרה של מספר מילים, עם מספר אנשים במקביל. במקרים כאלו מכשירי קשר הם הפתרון המתאים ביותר. המכשירים עצמם פשוטים ונוחים להפעלה, ויש מספר קטן של כפתורים, כך שאפשר לתקשר באמצעות לחיצה על כפתור.

תגובות

 • סרגיי בלסקי 20:20 @ 01-09-2018

  באיזה מקרים צריך להשתמש במכשירי קשר ובמה הם יותר טובים ממכשירים סלולריים?

  בעולם של היום כשלכולם יש טלפונים חכמים ומתקדמים, נראה כי אין צורך כלל וכלל במכשירי קשר, אבל הדבר שונה. יש מקרים שבהם למכשירי הקשר יש הרבה יותר יתרונות על פני טלפונים ומכשירים סלולריים ומומלץ לדעת שישנה אפשרות להשכיר מכשירים כאלו במידת הצורך ופעולה זו עדיפה על פני קניית ציוד ולהשתמש בציוד זה פעם אחת.

  היתרון הראשון זה כמובן עלות המכשיר קשר. מחירי השכרה של מכשירי קשר נעים בין 20-100 ₪ ואין ספק שמדובר במחיר מאוד נמוך וחסכוני ביותר. אך החיסכון הוא לא רק מחיר הקנייה לעומת מחיר ההשכרה, אלא גם עלויות השימוש. במכשירי קשר אין עלות נפרדת לכל שיחה לפי זמן אוויר, ואפשר להשתמש במכשירים הנל ללא הגבלה, בניגוד למכשירים סלולריים רבים. היתרון השני זו האפשרות להשתמש במכשירים בכל מקום ובכל זמן, מנגד למכשירים סלולריים שיש להם טווח קליטה משתנה בכל מקום וישנם גם מקומות כגון לב ים אשר בו אין קליטה בכלל.

  היתרון השלישי הינו שמכשירי קשר עמידים מאוד יחסית לסמארטפונים ומכשירים סלולריים, ובזמן השימוש אתם אינכם צריכים לדאוג שהם יהרסו בקלות. אך זה לא אומר שצריך או אפשר לזרוק אותם על הרצפה או לשפוך עליהם מים, אך הם בהחלט לא עדינים כמו פלאפונים ומכשירים אחרים.

  יתרון נוסף הוא שיש מצבים בהם אין צורך במכשירים סלולריים בכלל. ולהיפך, הם אפילו מהווים מטרד. כאשר נמצאים בסיטואציה בה לא רוצים ששיחות רבות יפריעו ומעוניינים לקיים תקשורת קצרה של מספר מילים, עם מספר אנשים במקביל. במקרים כאלו מכשירי קשר הם הפתרון המתאים ביותר והטוב ביותר. המכשירים עצמם קלים ונוחים להפעלה, ויש מספר קטן של כפתורים, כך שאפשר לתקשר באמצעות לחיצת כפתור פשוטה.