בשלובים: 3196 חברי רשת, 206.קבוצות

מקרים בהם נרצה שמדף יהיה לא רק פרקטי

119 צפיות
  • ציבורי
מאת ארד שופ 14:05 @ 01-08-2018
מקרים בהם נרצה שמדף יהיה לא רק פרקטי

כשרוכשים רהיטים או מוצרים לבית יש כלל אחד שמלווה את כל תהליך הקנייה ואת כל המדריכים המקוונים ברשת האינטרנט: נוחות מעל לכול. אמנם יש צורך שאותו רהיט שאנו קונים, החל ממדפים ועד למערכות ישיבה, יהיו נוחים ומתאימים לשימוש שלנו אך עם כל הכבוד אנחנו צריכים שהם יהיו מעוצבים ויקנו אווירה מתאימה. אם מדובר על מדף שיהיה במחסן אז כמובן שאין צורך להגזים בעיצוב למרות שתמיד נגיעה אסתטית יכולה לשפר את מצב הרוח כשנכנסים אליו ותהיה נוחה יותר בעין, אך כשמדובר על מסעדות, ספריות, מוזאונים או חדר השינה שלנו, מדף מעוצב הוא המוצר המתבקש. ישנן דרכים רבות להפוך את המדף לאסתטי ומתאים ואסור להתפשר על הקריטריון הזה בשום פנים ואופן.

למידע נוסף על מדפים בקרו באתר הבא

איך להפוך את המדף לאסתטי מעוצב

• אם אתם מחפשים מדפים חדשים לבית, לעסק או משרד, חשוב שתזכרו שהם חלק מהתפאורה בחלל אליו הם מיועדים והם חייבים לקיים את ההרמוניה המתבקשת יחד עם שאר האלמנטים בחדר. אמנם קשה להבדיל בין המדפים השונים אך מבחינת צבע, גודל ואיכות ההבדלים יכולים להיות מורגשים ביותר למרות שהם אלמנטים קטנים מאוד שלא כמו שולחן, ספה או וילון. אם אתם לא מצליחים למצוא מדפים מתאימים, חפשו בעוד מקומות עד שיהיה סגנון שמתאים לכם. • גם אם יש לכם כבר מדפים ואתם רוצים להוסיף להם לאסתטיקה, יש כמה פעולות שתוכלו לעשות. ראשית, מנורות ה-לד יכולות להיות משומשות מאוד גם כשמדובר על עיצוב מדפים. תוכלו לקשט את המדף בנוריות קטנות שמגיעות על ידי רצועה או על ידי כל תאורה כלשהי וכך כל מדף הכי פשוט יהפוך להיות יוצא דופן. אם התאורה החזקה היא חלק מאווירת המקום כמו למשל במסעדה, תוכלו להוסיף כל מיני אלמנטים למדף כמו בובות שנתלות עליו או קישוטים פרחוניים על הדפנות שלו כדי שהוא ייראה מעניין יותר.

עצבו את האזור שבקרבת המדפים

אם יש לכם כמה מדפים שאין לכם דרך להפוך אותם למעוצבים יותר בגלל כל מיני סיבות, תדעו שאפשר פשוט להסיח את הדעת מהם. אם יש מדף שתקוע לכם באמצע המסדרון או באמצע הקיר והוא חייב להיות שם כיוון שיש עליו מנורה, מודם של אינטרנט או מנורת חירום, תוכלו למקם תמונה גדולה לידו, לקשט את האזור שמעליו וככה הוא לא יהרוס לכם את הנראות של אותו אזור.

ארד שופ

אנו חברה המתעסקת בפתרונות שינוע ואחסון