בשלובים: 3027 חברי רשת, 204.קבוצות

בשביל מה צריך קיטור מים?

182 צפיות
  • ציבורי
מאת אלי עטר 10:14 @ 16-01-2018

קטגוריות: טכנולוגיה

בשביל מה צריך קיטור מים?

אם אתם קוראים מאמר זה, ככל הנראה, אתם מעוניינים לרכוש מכונת שטיפה, אך ברגע שהתחלתם לבדוק את המחירים, גיליתם על הרבה מאוד דגמים שונים וכעת הינכם מבולבלים ולא יודעים מה כדאי לקנות. במאמר זה נעשה סדר בדברים, נסביר על סוגים שונים של מכונות שטיפה ועל קיטור מים.

מהו קיטור מים?

כמובן שכולכם יודעים מהו קיטור, אך השאלה היא - כיצד הוא קשור למכונת שטיפה? אם יצא לכם לבדוק דגמים שונים של ציוד זה, ככל הנראה כבר יצא לכם לראות מכונת שטיפה בלחץ מים. מכונות אלה הינן בעלות מנוע ומשאבה שהמטרה שלה ליצור לחץ במים וכך להוריד את הלכלוכים והכתמים הקשים ביותר.

עם זאת, עדיין ישנם כתמים שלא יורדים גם עם לחץ מים ובמיוחד בשביל דברים אלה נועד קיטור. במקרה של קיטור מים, בתוך הציוד ישנו גוף שמחמם את המים עד כ - 400 מעלות והצינור המיוחד שמובנה בתוך הציוד יוצר לחץ וכל הכתמים אשר לא ירדו תחת לחץ מים סטנדרטי, ייעלמו בוודאות תחת לחץ של קיטור מים.

קהל יעד

כמו שציינו מקודם, קיים מבחר רחב מאוד של מכונות שטיפה, החל ממכונות ביתיות קטנות ועד למכונות שמתאימות יותר לעסקים ומפעלים. לכן, גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים רוכשים את המוצר - בסופו של דבר, הכל תלוי בדגם שאתם רוכשים.

בחלק מהמקרים, כאשר מדובר על שטיפה חד פעמית, לדוגמה, כתם שהופיע פתאום במטבח הפרטי שלכם וכל מה שאתם רוצים לעשות, הוא להסיר אותו, אך אין ברצונכם לרכוש מכונת שטיפה משום שלא יהיה לכם צורך בה מעבר לשימוש חד פעמי. במקרים אלה, אנו ממליצים להשתמש בשירות של חברת ניקיון אשר השקיעה את כספה בציוד מקצועי וכעת מספקת את השירות ללקוחות פרטיים במחיר זול יותר.

לסיכום

מכונת שטיפה עם קיטור מים היא שימושית במיוחד כאשר מדובר על לכלוך קשה. אנו מקווים כי מאמר זה תרם לכם וכעת אתם יודעים קצת יותר על מכונות שטיפה קיטור מים.

לחצו כאן לקבלת מידע אודות מכשיר שטיפה בלחץ