בשלובים: 3183 חברי רשת, 206.קבוצות

עריכת דין

248 צפיות
  • ציבורי
מאת אלי עטר 09:11 @ 19-12-2017

קטגוריות: התפתחות מקצועית

עורך דין הפך להיות מצרך פופולארי, היות והעולם המודרני דורש לא פעם ייעוץ משפטי בכל תחומי החיים. כמעט כל אחד יזדקק במהלך חייו לייעוץ או אפילו לייצוג משפטי על ידי עו"ד מקצועי. היום כבר לא חייבים להיות פושעים, לגנוב במכולת או לעבור על החוק, רק כדי להזדקק לייעוץ משפטי איכותי ומקצועי. למעשה, כל מי שחותם חוזה רכישה של דירה או כל נכס אחר, חייב בנוכחותו של עורך דין צמוד על מנת שיוכל לאשר את העסקה, להזהיר אותו מפני הסיכונים השונים הכרוכים בה ולהראות לו את כל הנקודות הבעייתיות שעלולות להתפתח לצרות בהמשך הדרך. הדבר נכון גם עבור כל אדם העומד בפני התהליך הכאוב של גירושין, היות ולא ניתן לפרק בית ולפרק משפחה מבלי לקבל לפני כן ייעוץ משפטי. ישנם לא מעט חוקים ותקנות בנושא, אשר עלולים לסבך כל אדם שאינו מכיר את התחום על בוריו. עורך דין יוכל לסייע בעניין ולספק את כל המידע הדרוש, לצורך קבלת ההחלטה הנבונה ביותר.

טיפים לבחירה נבונה

היום לא קשה במיוחד למצוא עו"ד, היות והשוק מוצף בעורכי דין שונים, בעלי רמות הסמכה שונות ובעלי ידע וותק שונים. חשוב לדעת כי כל עורך דין, בדיוק כמו בכל עיר אחרת, מתמחה בתחום צר ומסוים. אף אחד לא יכול להתמחות בצורה יסודית ומדוקדקת בכל תחומי המשפט הרחבים, ולכן כל עורך דין חייב למצוא לעצמו את הנישה המתאימה לו. לאחר מציאת הנישה המתאימה, יש צורך ללמוד אותה על בוריה, להכיר את כל התקנות והחוקים השונים שהיא מכילה בתוכה ולהבין לעומק את כל ההתנהלות השונה המתקיימת בה. רק עורך דין שמשקיע את המאמצים האלו, יוכל לספק ללקוח שלו את המקסימום האפשרי לצורך ייעוץ משפטי או ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר. לכן קודם כל, חשוב לבחור בעורך דין המתמחה בתחום הספציפי שדרוש לכם, ולא לשכור את שירותיו של עורך דין אחר, גם אם הוא מאוד מצליח בתחום שלו וקיבלתם עליו המלצה חמה. כמו שלא תלכו לפרופסור לרפואת עיניים כי יש לכם בעיה בכתף, כך גם אין טעם ללכת לעו"ד שאינו מתמחה בתחום הדרוש לכם.

מה חשוב לדעת

על מנת לבחור לעבוד עם עורך דין, יש צורך לברר על אותו עורך הדין ולהתרשם מרמת המקצועיות שלו. חשוב לזכור כי מדובר על אדם שתאלצו לסמוך על המילה שלו במאה אחוז, ולכן כדאי לוודא שיש לכם עמו תקשורת טובה ונוח לכם לדבר אתו. מעבר לידיעה היבשה של החוק והתקנות השונות, חשוב לבחור בעורך דין שיהיה קודם כל בן אדם אמפתי, אשר יעניק לכם תחושה טובה ויספק לכם את הרוגע הדרוש על מנת להרגיש בטוחים ומוגנים תחת השירות שהוא מעניק לכם.

 לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות עורך דין משפחה