בשלובים: 3034 חברי רשת, 204.קבוצות

עושה את ההבדל לכל היום

179 צפיות
  • ציבורי
מאת אלי עטר 15:49 @ 03-12-2017

כסא מנהלים טוב עושה את ההבדל לכל היום

ההבדל שבין יום עבודה שאתם יכולים לשאת אותו במשך שעות רבות לבין יום עבודה שבו אתם מקפצים במקום כל הזמן וחוזרים עייפים הביתה הוא כסא מנהלים שעושה לכם את העבודה האורתופדית הנכונה לגוף. כסא ארגונומי הוא כסא שבנוי היטב, והוא נחוץ במיוחד למנהלים ואנשים בתפקידים בכירים שנוהגים לשבת שעות רבות במשרד שלהם מבלי לזוז, מבלי לקפץ מעמדה לעמדה או להכין קפה אפילו או לטייל בין החדרים למשימות שונות כמו המזכירות ושאר האנשים שיש להם חירות לעשות זאת. זה אומר שאתם יושבים שעות רבות ללא תזוזה ומשום כך גם סובלים מכאבי גב, צוואר וזרועות. זה ממחמיר כמובן אם אינכם יושבים על כיסא שבנוי למטרות אלה.

לחצו כאן לפרטים אודות ציוד משרדי בתל אביב

למה דווקא כסא מנהלים?

האנשים שיושבים שעות רבות ללא תזוזה הם דווקא אלה שזקוקים לכסאות הכי מושקעים ולכן בדרך כלל יקראו להם כסאות מנהלים. זו הסיבה שהם גם בנויים בצורה מסיבית יותר, מרופדת יותר, בנויה עם יותר אפשרויות התאמה לגוף של המושב, של משענת הגב ושל משענות הידיים, וכמובן שגובה המושב ולא רק ההטיה שלו. כסאות כאלה נחשבים בדרך כלל לרהיט הכי חשוב בחדר, אפילו יותר מהשולחן, משום ששולחן יכול להיות כל משטח עבודה אבל אם לא תשבו לידו כמו שצריך שום דבר טוב לא יקרה כל היום.

בחירת הכסא הנכון

בחירת כסא מנהלים טוב מתחילה בבדיקת היצרן וכמה אפשרויות הוא מציע לכם, משום שמבחר קטן של דגמים לא משרת באמת את מגוון הצרכים של כמה אנשים שונים. חומרים טובים שמהם הכסא מיוצר מבטיחים לכם עמידות ויציבות וגם תמיכה טובה יותר לגוף שלכם. זה לא משנה באיזה גיל אתם יושבים על כסא כזה, הוא חייב לספק לכם תמיכה בריאה.

לחצו כאן לקבלת פרטים אודות עסק חברתי