בשלובים: 3034 חברי רשת, 1 עכשיו ברשת, 204.קבוצות

איך לחסוך בקניית נטפליקס ישראל

293 צפיות
  • ציבורי
מאת גבריאל 05:35 @ 18-10-2017

קטגוריות: טכנולוגיה

אתר נטפליקס משתלם או לא ?


השם נטפליקס התנגן בחצי שנה האחרונה בכל החדשות שלא נדבר על האינטרנט שמפרסמת אותו בכל פינה. האתר פשוט באז. הוא נותן פתרון לכל האנשים שרוצים לצפות בתוכן בצורה מהירה ולא להסתבך עם טורנטים ואם רשויות החוק. אומנם האם זה משתלם ? ובכן על המחיר אפשר לדבר.. חבילת נטפליקס עולה 12 דולר בחודש ובשנה זה יוצא 144 דולר. קצת כואב בכיס נכון ?

אבל יש פתרון. חסוך הזמן משתמש נטפליקס עם צ'יפליקס ב 15 דולר לשנה בלבד 

האתר פשוט באז. בחישוב מהיר תבינו שאתם חוסכים כמעט עשירית מהמחיר של האתר המלא. ניתן לרכוש בו גם ב 30 דולר חבילה לכל החיים. אני עשיתי את זה והייתי חייב לשתף את אתר shluvim שאני מאד אוהב וגולש באפן קבוע. 

האם יש סרטים בעברית ?

רוב הסרטים והסדרות מוצעים בשפה באנגלית אולם ניתן לראות סדרות שאתם ודאי מכירים כמו פאודה, נמלטים, ועוד ועוד.. נטפליקס קונים את התכנים הפופלריים ביותר ומשיקים הרבה מאד באפן בלעדי. לדוגמא החממה הישראלית נמכרה לנטפליקס והעונה תשודר בארץ עם שחקנים אחרים במיני וואנים, ענק לא ? 

מה יש לדעת על קניית משתמש באתר נטפליקס? 


שאתם קונים משתמש באתר הנ''ל זה לא כמו שאתם קונים משתמש רגיל באתר נטפליקס. הבעלים קנה את המשתמש ומחליט לשתף אותו אם עוד אנשים לכן התקנון הוא כזה: אסור לשנות סיסמה או מייל למשתמש. אסור למחוק פרופילים של משתמשים אחרים. בקיצור דברים שוליים שאפשר להתפשר אליהם בהחלט ולא לשלם X11 במחיר. 

עוד מידע כללי על האתר:

אם עד עכשיו עוד לא הסתפקתם, דעו שכל הסרטים מוצעים ב HD פרט לחבילה הראשונה. יש למעלה מ 100 מליון מנויים והמספר גדל מדי יום. אפשר לשים כתוביות בכמעט כל שפה אפשרית וכמובן שעברית. התוכן גודל מדי יום. אם אתם רוצים להשתמש במגוון רחב יותר של תוכן השתמשו ב VPN ותקבלו יותר תוכן זמין עבורם, במיוחד אם זה מארצות הברית. רק דעו שאם תעשו זאת לא יהיה לכם כתוביות בעברית מחמט הספק.

האם האתר חינוכי ?

ובכן, יש באתר תוכן בכל קטגוריה. גם היסטוריה טבע נופים תוכלו למצוא והבחירה שלכם. יש גם פעולה, אימה, ודברים שאולי לא יימצאו חן בעיני חלק מכם אבל הבחירה בידכם! אם אתם מזמינים לילדיכם מומלץ לפקח אליהם שלא יצפו בתוכן אימה שישפיע אליהם. מומחים ואמרים שהם יכולים לגרום חרדות לטווח הארוך.