בשלובים: 3142 חברי רשת, 206.קבוצות

מחירי מזרנים

373 צפיות
  • ציבורי
מאת ארנון אלייאב 10:54 @ 11-09-2017

קטגוריות: חברה ורוח

מחירי מזרנים

מזרן, בניגוד למוצרים רבים אותם אנו רוכשים, הוא השקעה לאורך זמן ויש לו השפעה רבה על איכות השינה שלנו. מחירי מזרנים, איכותם והתאמת המזרן אורתופדית לגופכם הם כולם פרמטרים בבחירתנו במזרן חדש. לכן, כאשר נבחר מזרן חדש, עלינו לשקול את כל המרכיבים האלה על מנת לקבל את ההתאמה הטובה לנו ביותר מכל הבחינות.

מחיר המזרון

כאשר אנחנו בוחרים מזרון, עלינו לבחון את התקציב שלנו. ככל שהתקציב גדול יותר, כך גדל הסיכוי שנקבל מזרן איכותי ואורתופדי, ולכן נעדיף להשקיע ככל יכולתנו במזרן. בניגוד להשקעות אחרות, למזרן השפעה מכרעת על איכות חיינו ולכן כדאי תמיד להשקיע את המיטב במזרן. אין זה אומר שמזרן יקר הוא בהכרח איכותי, אמנם הדבר מעניק סיכוי גדול יותר לקבלת מזרן איכותי.

 

אחריות על המזרון

כיום, חברות שונות מעניקות סוגי אחריות שונים על המזרנים שהן מספקות. נעדיף תמיד את המזרנים אשר עליהם החברה מספקת אחריות לטווח הארוך, וזאת מפני שהדבר מעניק תעודת ביטחון נוספת לכך שמדובר במזרן איכותי, ובמידה והוא לא עומד בדרישות ממנו, הוא יוחלף. בנוסף, חלק מהחברות אף מאפשרות להחזיר את המזרן לאחר תקופת ניסיון שלו, וזאת במידה והמזרן אינו מתאים לכם.

תקופת ניסיון זו היא אולי המאפיין החשוב ביותר בבחירת מזרן, מפני שהיא מאפשרת צבירת ניסיון עם המזרן והתנסות איתו. אולם, בדרך כלל מחירי מזרנים אשר קיימת אחריות זו עליהם יקרים יותר, ועל כן יש לבחון את עניין התקציב במידה ומעוניינים באחריות מסוגים כאלו.

התאמת המזרן לרוכשים

כאשר אנו רוכשים מזרן, עלינו לשקול פרמטרים כגון התאמה של המזרן, סוגי החומרים וכו'. כאשר אנו עושים זאת, עדיף לפנות לבעל מקצוע המבין בתחום, ויתאים לכם באופן אישי מזרן אשר יספק את הצרכים והדרישות שלכם מהמזרן. הידע והניסיון של בעל המקצוע יעזרו לכם לבחור מזרן אשר חומריו, צורתו והרכבו יתאימו לדרישותיכם מהמזרן.