בשלובים: 3034 חברי רשת, 1 עכשיו ברשת, 204.קבוצות

מדרגות עץ אלון

338 צפיות
  • ציבורי
מאת אלון ספקטור 22:41 @ 09-09-2017

קטגוריות: אמנויות

מדרגות עץ אלון

בעת בחירת מדרגות, עלינו לחשוב באילו חומרים אנחנו מעוניינים להשתמש. האם מדרגות עץ אלון הם הדבר אותו אנחנו מחפשים, או שמא אנחנו מעוניינים במדרגות מתכת? האם מדרגות מרחפות הן הבחירה הנכונה עבור ביתנו, או שמדרגות ספירלה הן הנכונות? על מנת לעשות לכם קצת סדר, נחלק את המאמר למספר חלקים, שבסופו תדעו בדיוק מה ואיך אתם רוצים את המדרגות שלכם.

עיצוב המדרגות

כאשר נבחר את המדרגות, נרצה תחילה לבחון את החלל שבו אנחנו מעוניינים להכניס אותן. מדרגות ספירלה הן מרהיבות ומפוארות, אמנם הן תופסות מקום רב. אולם, מדרגות לוליאנות מנצלות את המקום בצורה מירבית, אבל לא נוחות לשימוש. מדרגות מרחפות הן בחירה אלגנטית ויעילה במקום, ומדרגות בצורת ח' צורכות מקום רב בבית אולם נוחות לעליה.

 

חומר המדרגות

החומר ממנו בנויות המדרגות יכול לשנות את העיצוב והאווירה הכוללת בחדר, ולכן נרצה לבחור את החומר בקפידה.

במידה ונבחר מדרגות עץ, אשר תורם לאווירה ביתית וחמימה, נרצה לבחור מדרגות עץ אלון, וזאת מפני שעץ אלון הוא עץ עמיד אשר יחזיק מעמד לאורך זמן.

במידה ונבחר מדרגות מתכת, המשדרות מודרניות, נרצה לבחור מעקה שיתאים גם הוא למדרגות. במקרה זה יהיה עדיף להשתמש באותה המתכת והצבע, על מנת לשמור על מראה מינימליסטי וחלק.

במידה ונבחר מדרגות אבן, נקבל מראה אשר משתפר עם השנים, וזאת מפני שהשימוש במדרגות יגרום לשחיקה באפן לאורך השנים, מה שיתרום לאופי של האבן.