בשלובים: 3033 חברי רשת, 204.קבוצות

ספה נפתחת

400 צפיות
  • ציבורי
מאת ארנון אלייאב 05:35 @ 11-08-2017

קטגוריות: אמנויות

ספה נפתחת

 

זו ארוחת שישי או ארוחת חג והפעם אתם נבחרתם להיות המארחים. חלק מהאורחים גרים רחוק או תלויים בתחבורה ציבורית ולכן אתם צריכים ספה נפתחת על מנת שיהיה לכם היכן להשכיב אותם לישון. זו רק דוגמא לאחד מהמקרים בהם ספב נפתחת יכולה להיות נחוצה אך האמת היא שרכישת ספה נפתחת היא בין הרכישות החכמות ביותר שאתם יכולים לעשות. ספה נפתחת היא כלי מאוד פונקציונאלי שיכול לשמש להמון דברים. במידה ואתם שוקלים לרכוש ספה נפתחת אבל לא יודעים כיצד המאמר הזה בשבילכם.

 

מנגנון הפתיחה

 

בין הדברים החשובים ביותר בספה נפתחת הוא מנגנון הפתיחה הרי שבעלדיו היא כבר לא תוכל לשמש כספה נפתחת. כאשר אתם רוכשים ספה נפתחת חשוב מאוד לוודא שמנגנון הפתיחה בספה הוא מנגנון חזק, איכותי ועמיד שיכול להחזיק זמן רב מבלי להיתקע או להפוך לרופף.

 

נוחות המזרן

 

זכרו שכאשר אתם רוכשים ספה נפתחת אתם לא רק רוכשים ספה לישיבה אלא אתם רוכשים גם מיטה לשינה. לכן חשוב מאוד לנסות את הספה גם במצב מיטה טרם הקנייה על מנת להרגיש את המזרן. נסו את המזרן בתנוחות שונות ובדקו עד כמה הוא נוח בשבילכם. כמו כן, בררו אם הספה מגיעה עם תקופת ניסיון שבה תוכלו לנסות את הספה ולהחליף או להחזיר אותה במידת הצורך.

 

מיקום וגודל הספה

 

לפני שאתם ניגשים לרכישת ספה נפתחת אתם צריכים לבחור את המיקום שלה ולמדוד את גודלו. אל תשכחו לחשב את גודל הספה לאחר פתיחתה. בחרו ספה בגודל כזה שיהיה לכם נוח לפתוח ולסגור אותה מבלי שתמטרכו להזיז אותה.